побудуйте побудуйте в одній системі координат графіки функцій у= 2х - 3 та у= 5 і знайдіть

координати точки їх перетину ​

Ответы на вопрос

Отвечает Никулин Рамиль.

1)

2х - 3 = 5

2х = 5+3

2х = 8 /2

х = 4

2)подставляем

у = 2*4-3=5 у = 5