СРОЧНООО!!! 1)знайти точки перетину графіка функції y=0,5x-3 з осями координат. 2)побудуйте

графік функції y=3x-2. 3)при якому значенні k графік функції y=kx-6 проходить через точку А(-2;20) 4)в одній системі координат побудуйте графік функцій і вкажіть координати точки їх перетину: y=x-5 i y=5-x

Ответы на вопрос

Отвечает Башкиров Лёша.

Ответ:

Ответ снизу

Объяснение:

Щоб знайти точки перетину функції y = 0.5x - 3 з осями координат, потрібно розв'язати систему рівнянь:

0.5x - 3 = 0 та y = 0 (рівняння відповідає вісі OX)

З першого рівняння отримуємо: 0.5x = 3, тобто x = 6.

Отже, перша точка перетину має координати (6,0).

З другого рівняння отримуємо: y = 0.5x - 3 = 0.5 * 0 - 3 = -3 (рівняння відповідає вісі OY)

Отже, друга точка перетину має координати (0,-3).

Щоб побудувати графік функції y = 3x - 2, можна скористатися таблицею значень та побудувати графік, відобразивши точки на координатній площині та провівши через них гладку криву:
1 фотка

---

З графіку видно, що функція y = 3x - 2 є прямою зі схилом 3 та перетинає вісь OY у точці -2.

Щоб знайти значення k, при якому графік функції y = kx - 6 проходить через точку A(-2;20), потрібно підставити координати точки A в рівняння функції та розв'язати рівняння відносно k:

20 = k * (-2) - 6

26 = -2k

k = -13

Отже, при k = -13 графік функції y = kx - 6 проходить через точку A(-2;20).

Щоб побудувати графік функцій y = x - 5 та y = 5 - x та знайти їх точку перетину, можна скористатися таблицею значень та побудувати графік, відобразивши точки на координатній площині та провівши через них гладку криву:

2 фотка

----
З графіку видно, що функції y = x - 5 та y = 5 - x перетинаються у точці (2,-3).

Отже, координати точки перетину цих функцій дорівнюють (2,-3).