Середня лінія трапеції дорівнює 12 см. Знайдіть основи трапеції якщо одна з них на 2 см більша за

іншу

Ответы на вопрос

Отвечает Назарова Лиза.

Ответ: 11, 13

Объяснение: фото


Отвечает Созаева Лейла.

Ответ:

Середня лінія трапеції дорівнює півсумі її основ.

Нехай менша основа - х см, тоді більша - х+2.

(х+х+2)/2=12

(2х+2)/2=12

2х+2=24

2х=22

х=11 см - менша основа трапеції

11+2=13 см -  більша основа трапеції

Перевірка: (11+13)/2=12.

Объяснение: