З пункту А в пункт Б виїхав велосипедист. Через 2 год назустріч йому вийшов пішохід. Відстань між

пунктами А і Б дорівнює 69 км. Відомо, що швидкість велосипедиста на 9 км/год більша за швидкість пішохода. Знайдіть швидкість велосипедиста і швидкість пішохода, якщо до зустрічі велосипедист був у дорозі 5 годин. Допоможіть, алгебра 7 клас. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Самокатчик Андрей.

Відповідь:

Согласно условию составляем уравнение:

5v+(5-2)(v+9)=59

5v+3(v+9)=59

5v+3v+36=59

8v=69-36

v=33/8=4км/ч - скорость пешехода;

4+9=13км/ч - скорость велосипедиста.

Пояснення:

v - скорость пешехода;

(v+12) - скорость велосипедиста.