Трактор за 2 хв може виконати роботу 24 МДж. При якій його потужності це можливо? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Котов Никита.

Ответ:

N=A/t

N=24*10^6/120=0,2*10^6=200 кВт

Ответ :N=200 кВт