Тангенс кута втрат в конденсаторах - це відношення а) потужності теплових втрат до накопиченої

реактивної потужності б) накопиченої реактивної потужності до потужності теплових втрат в) реактивної потужності до повної потужності конденсатора г) повної потужності до теплових втрат

Ответы на вопрос

Отвечает Черешнюк Саша.
Попробуем рассуждать так:
1)
Реактивная мощность конденсатора:
Q = I*U*sin α
Отсюда:
sin α = Q/(I*U)                             (1)
2)
Активная мощность:
P = I*U*cos α
Отсюда:
cos α = P/(I*U)                              (2)
3)
Разделив (1) на (2), получаем:
tg α = Q / P

Поэтому правильный ответ:  б)