Для x=-2 знайдіть значення квадратного тричлена x^2+4x-1


Ответы на вопрос

Отвечает Shtern Nikita.

Ответ:

-5

Объяснение:

Если x=-2:

x²+4x-1=(-2)²+4·(-2)-1=4-8-1=-5