У ящику є 2 білі, 3 чорні й 5 червоних куль. Навмання вибирають одну кулю. Яка ймовірність того, що

ця куля чорна?

Ответы на вопрос

Отвечает Аношкина Виктория.

n=2+3+5=10

m=3

p=m/n=3/10