СРОЧНО Питання до тесту: У ящику 4 білі кулі, 3 чорні і декілька червоних.Імовірністьтого, що

навмання вийнята куля виявиться червоною, дорівнює 5/12. Скільки червоних куль у ящику?​

Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Сережа.

Відповідь: 5.

Пояснення: фото


Отвечает Кизина Саша.

Ответ:

4+3=7

Объяснение:

4+3=7(білих і чорних куль)

А всіх є 12.

4+3+5=12

Отже, 12-7=5. (червоних куль)