Знайдіть добуток коренів рівняння 2x® + 8x — 19 = 0​


Ответы на вопрос

Отвечает Касьянова Саша.

Ответ:

х1 * х2 = - 19/2 = -9.5

Объяснение:

Теорема Вієта. Скоротив на 2, тому, що так необхідно.