Знайдіть третій член геометричної прогресії (bn), в якій : b1 = 5, q=3


Ответы на вопрос

Отвечает Пашкявичюс Герман.

Ответ:

bn = b1 \times q {}^{n - 1}

b3= 5 × 3²= 5×9=45

b3=45