Розв'яжіть одне завдання повними розв'язками, даю 32 балів Запитання 1( bn )- геометрична

прогресія з додатними членами. Знайдіть b5, якщо b4 = 5; b6 = 20.варіанти відповідей1) 82) 123) 104) нема правильної відповіді​​

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Артур.

відповідь: 3)

5*2=10(b5) 10*2=20(b6)