Ауа райының салдарынан телефон сымының 30 м мен 70 м аралығында ақау пайда болды. Бұл ақаудың 45 м

мен 50 м.арасында болу ықтималдығы неге тең?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пономаренко Макс.

Ответ:

70-30=40

I/L=5/40=1/8