Не виконуючи побудови знайдіть координати точки перетину графіків функцій y=7+2x i y=-4x+10​


Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Юля.

7+2х=-4х+10

6х=3

х=0.5

у=7+2×0.5=8

Відповідь: (0.5; 8)