За два дні майстер і учень виготовили разом 710 деталі. Скільки деталей виготовляв кожен з них за

один день, якщо відомо, що майстер виробляє за день в 4 рази більше деталей, ніж учень?

Ответы на вопрос

Отвечает Долматова Мария.

Ответ:

Учень 142 майстер 568

Объяснение:

Нехай учень виготовляє Х деталей , тоді майстер 4*х=4Х , разом Х+4Х=710   5Х=710  х=142 Учень виробляє 142 деталі , майстер в 4 рази більше , 4*142=568 дет