Між числами 3 і 24 треба поставити 6 чисел,щоб утворилась арефметична прогресія​


Ответы на вопрос

Отвечает Черемухин Костя.

Объяснение:

a_1=3;a_8=24.\\a_8=a_1+7d=3+7d=24\\7d=21|:7\\d=3.\\a_1=3\\a_2=3+3=6.\\a_3=6+3=9.\\a_4=9+3=12.\\a_5=3+12=15.\\a_6=3+15=18.\\a_7=3+18=21.

Ответ: 3; 6; 9; 12; 15; 18; 21; 24.

Отвечает Ефимченко Дима.

Ответ:

3;6;9;12;15;18;21;24

Объяснение:Кожне число збільшується на одне й те саме число