5х2 +х-5=1125 теңдеудің түбірін табыңдар ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Есинов Игорь.

Ответ:

Объяснение:

5х2 +х-5=1125

5x²+x-5-1125=0

5x²+x-1130=0

D=1+22600=22601

D=√22601

x=(-1±√22601)/10