За 6 годин за течією моторний човен проходить відстань у 2 рази більшу ніж за 4 години проти течії

яка швидкість течії якщо власне швидкість човна складає 14 кілометрів за годину

Ответы на вопрос

Отвечает Застрожнов Данил.

Ответ:

2 км/год - швидкість течії

Объяснение:

Нехай швидкість течії х,тоді швидкість човна за  течією складає (14+х),а  проти течії (14-х).

6(14+х)=2*4(14-х)

84+6х=112-8х

6х+8х=112-84

14х=28

х=28:14

х=2 км/год - швидкість течії