Срочно!!!! Серед 1000 новонароджених було 512 хлопчиків. Знайдіть ймовірність того, що навмання

взята новонароджена дитина виявиться хлопчиком.

Ответы на вопрос

Отвечает Белоус Анна.

Ответ:

0.512

Объяснение:

512/1000=0.512

Отвечает Викторов Алексей.

Ответ: 0,512

Объяснение:

P=512/1000=0,512