інфузорії туфельки розмножуються поділом на дві частини . Скільки утвориться інфузорій із 5 після 7

поділів

Ответы на вопрос

Отвечает Минеева Настя.

5*2*2*2*2*2*2*2 = 10 * 2^6 = 10 * 64 = 640

Ответ : 640