Сума двох чисел дорівнює 104 з них на 11 менше від другого. Знайдіть ці числа​


Ответы на вопрос

Отвечает Великая Ангелина.

Ответ:

Объяснение:

I - x

II-y=(x-11)

x+y=104

x+x-11=104

2x=115

x=57,5    I числo

y=x-11=57,5-11= 46,5    II числo