Відомо, що (an) – арифметична прогресія. Знайти S14, якщо a1=8, a14=96. СРОЧНО НУЖНО!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Толеугалиев Айбек.

a_{1}=8\\a_{14}=96\\\\S_{14}= \frac{a_{1}+a_{14}}{2}*14=(a_{1}+a_{14})*7=(8+96)*7=728