Знайдіть корінь рівняння 0,3 (6-3у) = 4,5-0,8(у-9)​


Ответы на вопрос

Отвечает Петров Денис.

Ответ:

0,3(6-3y)=4,5-0,8(y-9)

1,8-0,9y=4,5-0,8y+7,2

-0,9y+0,8y=7,2+4,5-1,8

-0,1y=9,9

y =9,9/-0,1

y=—99