Спосіб підстановки2х+у=1124х-4у=7Спосіб додавання 3х+4у=-56х-3у=11​


Ответы на вопрос

Отвечает Косинцев Михаил.

2х+у=11

24х-4у=7

y=11-2x

(підставляємо у друге рівняння замість у)

24х-4(11-2х)=7

24х-44+8х=7

32х=51

х=51\32(звичайним дробом)

2*51\32+у=11

у=11-51\16

у=7(цілих) 13\16

3х+4у=-5  \*(-2)

6х-3у=11​

(домножуємо перше рівняння на -2)

-6х-8у=10

6х-3у=11​

(ми просто додоємо їх між собою х-и плюс х-и, у-и плюс у-и на цифри плюс цифри)

-11у=21

у=-21\11

3х+4(-21\11)=-5

3х-84\11=-5

3х=2(цілих) 7\11

х=29\33

все що в дужках - пояснення, якщо знайдеш помилку, то пиши в коментарі, я виправлю)