Система:x+y=72x+y=8(Спосіб підстановки)(Спосіб додавання)​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Сергей.

Объяснение:

підстановки:

х=7-у

2(7-у)+у=8

14-2у+у=8

у=14-8

у=6

х=7-6=1

додавання:

х+у=7

2х+у=8 |•-1

х+у=7

-2х-у=-8 |+

-х=-1

х=1

1+у=7

у=6