1) Визначте, чи є тотожністю рівність: а) 3(x-1) = 3х -- 3;б) ба + 3 = 6(а 3);в) а - b = b – а;г)

a- 0 = 0;д) -1-а = -а​

Ответы на вопрос

Отвечает Ashimhanov Ernar.

Ответ:

a) ні

б) ні

в)ні

г) ні

д)ні

Объяснение:

зводимо кожну астину

а) 3х-3 не = 3х+3

б)6а+3 не = 18а

в) а-б не = -а+б

г) а не = 0

д) -1-а не = -а