Срочно!!!! Функція має вигляд y=k/x. Знайдіть значення коефіцієнта k, якщо відомо, що графік цієї

функції проходить через точку з координатами (-2/3; 1 4/5). Відповідь подайте у вигляді десяткового дробу.

Ответы на вопрос

Отвечает Савельева Полина.

Ответ:

-1,2

Объяснение:

-2/3 - х

1 4/5 - у

-2/3 * 9/5 = - 2*3/5 = -6/5 = -1,2

к=-1,2