Довжина однієї зі сторін трикутника a см ,а довжина кожної з двох інших сторін на 3 см Більша за

неї записати у вигляді виразу периметр трикутника та спростити цей вираз .Якому з виразів відповідає пари метр трикутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Авраменко Вова.

Ответ:

P=3(a+1)

Объяснение:

P=a+a+3+a+3\\P=3a+3\\P=3(a+1)