Скільки коренів, що належать проміжку (-π; π), має рівняння 1/5tgx + 0,2=0?


Ответы на вопрос

Отвечает Константинопольский Данил.

Объяснение:

\frac{1}{5} tgx+0,2=0\ |*5\ \ \ \ \ x\in(-\pi ;\pi )\\tgx+1=0\\tgx=-1\\x_1=-\frac{\pi }{4} \ \ \ \ x_2=\frac{3\pi }{4}.