Обчисліть значення виразу попередньо спростивши його 12,3х + 12,3у, якщо х = 0,83, у = 0,17 даю 40

балов

Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Никитос.

Ответ:

12,3

Объяснение:

ну тут для начальной школы же!

12,3х + 12,3у = 12,3(x+y) = 12.3(0,83 + 0,17) = 12,3