1)a(x+y)+4x+4y розкласти на множники 2)Подати у вигляді добутку многочленів:1-ax-x+a 3)Обчисліть

значення виразу найзручнішим способом:12*5+18*5+13*15+17*15 4)Розв'язатти рівняння:2x(x+1)+4(x+1)=0 5)подати у вигляді добутку многочленів:x+4x-x-4 ДАЮ 35 БАЛОВ ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Василенко Георгий.

Ответ:

В решении.

Объяснение:

1) a(x+y)+4x+4y розкласти на множники :

a(x+y)+4x+4y =

=a(x+y)+(4x+4y) =

=а(х + у) + 4(х + у) =

=(х + у)(а + 4).

2)Подати у вигляді добутку многочленів:1-ax-x+a:

1 -ax-x+a = (1 + а) - (х + ах) =

= (1 + а) - х(1 + а) =

= (1 + а)(1 - х).

3) Обчисліть значення виразу найзручнішим способом:

12*5+18*5+13*15+17*15 =

=  (12*5+18*5)+(13*15+17*15) =

= 5(12 + 18) + 15(13 + 17) =

= 5 * 30 + 15 * 30 =

= 30(5 + 15) = 30 * 20 = 600.

4) Розв'язатти рівняння:

2x(x+1)+4(x+1)=0

(х + 1)(2х + 4) = 0

х + 1 = 0

х₁ = -1;

2х + 4 = 0

2х = -4

х₂ = -2.

5) подати у вигляді добутку многочленів:x+4x-x-4:

x+4x-x-4 = 4х - 4 = 4(х - 1).