Знайдіть область визначення функції : у=3х-7; б) у=9/х; в) у=5/х-12 г) 2х+3хПомогите ​


Ответы на вопрос

Отвечает Фуксина Виктория.

y = 3x - 7 \\ ( -  \infty . \infty ) \\ x∈R

y =  \frac{9}{x}  \\ ( -  \infty .0)∪(0. \infty ) \\ x≠0

y =  \frac{5}{x - 12}  \\ (  - \infty.12) ∪(12. \infty ) \\ y≠0

2x + 3x \\ ( -  \infty . \infty ) \\ x∈R