2) Різниця чисел хі у дорівнює 4, а їх добуток — 45. Знайдітьці числа.​


Ответы на вопрос

Отвечает Нероева Екатерина.

Ответ:

9; 5

Объяснение:

x-y=4

x*y=45.

x=y+4

(y+4)y-45=0;

y^2+4y-45=0

y1=5, y2=-9.

x=y+4=5+4=9