Серед виразів знайти той вираз, значення якого дорівнює sin 135°Cos 150°Cos 135°sin 120°​


Ответы на вопрос

Отвечает Хайлова Алёна.

Ответ:

Объяснение:

sin 135° = sin ( 180° - 45°) = sin45° = \frac{\sqrt{2} }{2}

cos 150° = cos ( 180° - 30°) = cos 30°  = \frac{\sqrt{3} }{2}

cos 135° = cos ( 180° - 45°) = cos 45°  = \frac{\sqrt{2} }{2}

sin 120° = sin ( 180° - 60°) = sin 60° = \frac{\sqrt{3} }{2}