Y=-2*x-5 визначте: 1) значення функції, якщо значення аргументу = 3; 2)значення аргументу якщо

значення функції = -1; 3) чи проходить графік функції через точку B(-2; -13)

Ответы на вопрос

Отвечает Тихова Алина.

Ответ:1)якщо х=3,то у=-2*3-5=1

2)якщо у=-1,то -1=-2*х-5

2х=4

х=2

3)не проходить

Объяснение: