2) Висота x прямокутника на 2 см менша за його основу у. Знайдіть сторони прямокутника, якщо його

діагональ дорівнює 10 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Добрынина Ксения.

Ответ:

Объяснение:

2) Висота x прямокутника на 2 см менша за його основу у. Знайдіть сторони

прямокутника, якщо його діагональ дорівнює 10 см.

&

Основa : y

Висота x=(y-2)

корксистамия из теоремы Пифагора

100^2=y^2+(y-2)²

100²=x²+x²-4x+4

2y²-4y-96=0

Δ=16+768=484  ; √Δ=28

y1=(4-28)/4=-24/4=-6 (длина не может быть отрицательной)

y2=(4+28)/4=32/4=8

OTBET:Основa : y=8cm  ; Висота x=(y-2)=8-2=6cm