Скільки існує дробів зі знаменником 18 які більші за 7/9 але менші від 1. СРОЧНО!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Дармажапов Дандар.

Ответ:

Три дроби

Объяснение:

7/9 = 14/18

1 = 18/18           Отже,існує три дроби :15/18 , 16/18 ,17/18

Отвечает Алиев Адил.

Ответ: три дроби 15/18=5/6, 16/18=8/9, 17/18.

Объяснение: