Визначте кількість усіх дробів зі знаменником 28, які більші за 4/7, але менші за 3/4


Ответы на вопрос

Отвечает Матюшков Олег.
4/7 < x /28 < 3/4     Учтём, что 4/7 = 16/28 и 3/4 = 21/28
16/28 < x/28 < 21/28 
Ответ: 17/28, 18/28, 19/28,20/28