Вставте між числами - 108 і - 4 два числа так, щоб утворилася геометрична прогресіря


Ответы на вопрос

Отвечает Нагибин Максим.

b_{1}=-108\\\\b_{4}=-4\\\\b_{4}=b_{1}*q^{3} \\\\q^{3}=\frac{b_{4} }{b_{1} }=\frac{-4}{-108}= \frac{1}{27} \\\\q=\sqrt[3]{\frac{1}{27} }=\frac{1}{3} \\\\b_{2}=b_{1} *q=-108*\frac{1}{3}=-36\\\\b_{3} =b_{2}*q=-36*\frac{1}{3}=-12\\\\\boxed{-108 \ ; \ -36 \ ; \ -12 \ ; \ -4}