Вставте між числами -108 і -4 два числа щоб утворилась геометрична прогресія


Ответы на вопрос

Отвечает Губарев Олег.

Ответ:

Объяснение:

вставте між числами -108 і -4 два числа

щоб утворилась геометрична прогресія

b₁ = - 108

b₂ = - 108 * q

b₃ = - 108 * q²

b₄ = - 108 * q³ = - 4   ⇒ q³ = -4:(-108)=1/27   ⇒ q = 1/3

b₂ = - 108 * 1/3 = - 36

b₃ = - 108 * 1/9 = -12

О т в е т:  -36  и  -12