Яка з функцій є прямою пропорційності з кутовим коефіцієнтом 8?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кобляков Женя.

Ответ:

у=8*х

Объяснение:

у=к*х-прямая пропорциональность, к-коэффициент, к=8

у=8*х