Знайдіть перший член аримметичної прогресії (аn) знайдіть а5якщо а1=35,d=6​


Ответы на вопрос

Отвечает Тесёлкина Анна.

Відповідь:

Пояснення:

a5=a1+4d=35+4x6=59

Отвечает Белышева Екатерина.

Ответ:

Объяснение:

a₁ = 5

d = 6

a₅ = a₁+4d = 35 +24 = 59