Знайти координати точки перетину заданих прямих y=-2x -3 і y= 2x + 1


Ответы на вопрос

Отвечает Беков Абдурахман.

Ответ:

Координати точки: (1;3)

Объяснение:

Для цього прирівняємо прямі: -2x -3 = 2x + 1.

Далі слідує: 4х = -4 => х = 1

Для визначення координати у підставимо х в будь-яке рівняння: у = 2*1+1 = 3.

Отже, координати точки: (1;3)