На вклад у розмірі 90000 грн. строком на 5 років банк нараховує 18% річних. Яка сума буде на

рахунку в кінці строку, якщо нарахування відсотків здійснюється за схемою щопівроку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ляпина Марина.

Ответ:

\boxed{S = 471045,1998418711151616}

Объяснение:

S = a_{0} * (1 + \frac{p}{100} )^n

Де S - кінцева сума, p - відсоткова ставка, а n - кількість виплат.

Сума нароховується кожні півроку, а так як у кожному році два півроку, тоді n = 5 * 2 = 10. За умовою p = 18 % відсотків, a_{0} = 90 000.

За формулою: S = 90 000 * (1 + \frac{18}{100} )^{10} = 90 000 * 1,18^{10} = 90 000 * 5,23383555379856794624 =

= 471045,1998418711151616 грн.