Алгебра!! b(n)- арифметична прогресія.знайти різницю прогресії,якщо b1 =2 і b9=34


Ответы на вопрос

Отвечает Чопуров Расул.

b9=b1+8d=2+8d=34

8d=32

d=4

ответ 4