У лотереї з 190 квитків є 2, кожен з яких «щасливий». Обчисли імовірність того, що витягнутий

квиток не буде «щасливий»!

Ответы на вопрос

Отвечает Портнов Дима.

Ответ:

Объяснение:

нещасливих 190-2=188

імовірність того, що витягнутий квиток не буде «щасливий»!

188/190=94/95