До розчину масою 560 г із масовою часткою розчиненої речовини 28% додали воду масою 240 г.

Обчисліть масову частку солі в розчині після розбавлення. СРОЧНО!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьев Дима.

m(в-ва)=m(р-ра)*w(в-ва)=560г*0.28=156.8г

w(в-ва)=m(в-ва)*100%/m(р-ра)+m(доб.h2o)=156.8г*100%/560г+240г=19.6%

после разбавления соли водой её массовая концентрация уменьшилась!