В авіакасі було 15 квитків, серед яких 6 — до Львова. До кінця зміни було реалізовано 8 квитків.

Знайдіть імовірність того, що в касі не залишилось квитків до Львова, якщо ймовірність продажу кожного квитка однакова.

Ответы на вопрос

Отвечает Малько Анастасия.

Ответ:

4/715=0.0055944

Объяснение:

p=C(6,6)*C(15-6,8-6)/C(15,8)=4/715=0.0055944