2,,Знайдіть різницю арифметичної прогресії (an) , якщо S18= -369, a1= 5


Ответы на вопрос

Отвечает Гильфанов Анатолій.

Объяснение:

S_{18}=-369\ \ \ \ a_1=5\ \ \ \ d=?\\S_{18}=\frac{2*5+(18-1)*d}{2} *18=-369\\(10+17d)*9=-369\ |:9\\10+17d=-41\\17d=-51\ |:17\\d=-3.

Ответ: d=-3.