З два дні продали 99 кг цукерок, прричому другого дня продали 4/5 того. що продали першого дня.

Скільки кг цукерок продали першого дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Лопушко Татьяна.

Ответ:

55 кг

Объяснение:

Нехай першого дня продали х кг цукерок, тоді другого дня 4х/5 кг цукерок.

х+4х/5=99

х+4х/5=99

9х/5=99

х=55

Першого дня продали 55 кг цукерок.